Müşteri Yorumları

image
image
image
imageMüşterilerimizin Yorumları

Mutlu Müşterilerimiz

Odak noktamız müşterilerimizn memnuniyeti, Şimdi sıra sende, mutlu müşterilerimizin arasında yerinizi almak ister misiniz ?

Quantum Erp Profesyonel Ürününü Projelerimizin Takibinde Ve İşletmemizin Gelir Gider Ve Proje Maliyetleri Aşaması İçin Tercih Ettik. İşletmemizin E-fatura,E-arşiv Fatura İşlemlerinde de İyi bir Şekilde Kullanmaktayız.

image

Gürel Yapı Ltd Şti.

Gürel Yapı Yönetim Kurulu Başkanı

Quantum Erp programını E-fatura süreçlerimizde bize çok yardımcı oldu. Gelen E-faturaların otomatik sisteme kayıt olması iş sürecimizi hızlandırdı. Program tüm Erp süreçlerimizi hızlandırarak takibini kolay hale getirdi. Ayrıca sahada Quantum Erp ye entegre Quantum Mobil Satış Programı ile sahada E-arşiv fatura düzenlemesi ve satış çözümü ile işimizi takip etme adına çok verimli oldu.

image

Lider Gıda A.Ş.

CEO | Lider Yapı AŞ.

Quantum Erp Sistemini Önceleri Cari İşlemler ,Satış ve Stok İşlemleri vb Tarzda ve Bir Çok Raporlamalar İçin Kullanıyorduk. Sistemden Memnun Olduğumuz için E-Fatura ve E-irsalie Sistemine Geçiş Sürecinde de Tercihimiz Quantum Erp Oldu. Melis Gübre Sanayi Ve Ticaret A.ş. Yön Kur. Başkanı.

image

Melis Gübre Sanayi Ve Ticaret A.ş.

Yön Kur. Başkanı

Saha satış otomasyon sistemi uygulaması kuruldu. Sahada satış cari extre fatura bilgileri ve diğer bilgileri görerek sipariş toplama ve tahsilat işlemlerini yapıyoruz. Uygulama çok verimli.

image

Aksaray Karabıyık Gıda Ltd Şti.

Yönetim Kurulu Başkanı